Hyperspace. IX Konferencja sprzedaży Play

W dniach 7-8 marca 2016 firma Adform Group S.A. po raz kolejny została zaproszona do udziału w Konferencji Sprzedaży Play. Tegoroczna uroczystość odbyła się w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie przy ul. Skalnicowej 21. Jednodniowa konwencja została zorganizowana pod hasłem „Hyperspace” i zgromadziła licznych gości z całej Polski. Wśród zaproszonych osób pojawili się współpracownicy i partnerzy sieci sprzedaży firmy Play.

W tym roku na naszym stoisku zachęcaliśmy do przetestowania okularów w świecie rzeczywistości wirtualnej (gogle Oculus Rift), co było możliwe dzięki współpracy z firmą VR Games. Niesamowity potencjał rozwiązań technicznych to m.in. dedykowany roller coaster ubarwiony fantastycznymi efektami 3D z możliwością obrandowania, product placement, itp. Świat wirtualny jeszcze nigdy nie był tak ekscytujący jak teraz.

 

Podczas części konferencyjnej przedstawione zostały ubiegłoroczne wyniki sprzedażowe oraz strategia i plany rozwoju na rok bieżący.

Spotkanie zakończyło się uroczystą  galą, podczas której wyróżniono najlepszych współpracowników.

 

Ogromne GRATULACJE dla zwycięzców!    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


 Display Magazine luty/marzec 2016

Miło nam, że zaprojektowany i wyprodukowany przez Adform Group S.A. stand premium na whisky został dostrzeżony na rynku przez konsumentów oraz zaprezentowany w najnowszym wydaniu niemieckojęzycznego czasopisma Display Magazine (luty/marzec 2016).

 

 


POS Kompakt luty 2016

Z przyjemnością informujemy, że w styczniowym wydaniu niemieckojęzycznego magazynu "POS Kompakt" ukazał się wywiad z Panią Agnieszką Pielą – Dyrektorem Handlowym firmy Adform Group S.A. W numerze znajdą Państwo m.in. informacje na temat naszej działalności i sukcesów na runkach zagranicznych, w szczególności na rynku niemieckim.

 

Zapraszamy do przeczytania artykułu w oryginale na naszą stronę w zakładce aktualności w języku niemieckim.